Як вибрати і замовити подушки декоративні

Декоративні подушки, які виглядають погано і нудно

Подушки того ж кольору що і диван. Не повторюйте мою стару помилку. На цей крок часто штовхає елементарний страх помилитися з кольором. Здається, що якщо вибереш близький тон, то все буде ідеально поєднуватися. Насправді безглуздо використовувати прикраса, яке непомітно.

Подушки з тієї ж тканини, що і оббивка. Вони зазвичай йдуть на додачу до бюджетних диванів. Викидати їх відразу, мабуть, не варто, можливо на них налезут нові чохли і їм можна буде дати другий шанс. Вони погані тим, що завжди виглядають дуже нудно і, як в першому випадку, абсолютно зливаються з фоном. До речі, дивани на цих фотографіях теж жахливі. Якщо ви ще не читали, то обов’язково прочитайте статтю про те, як вибрати нормальний диван. Ви можете вибрати і замовити подушки декоративні тут https://provenceshop.com.ua/spalnya/podushki/dekorativnye/.

Банально виглядає використання тієї ж тканини, що і на шторах. Хоча цей варіант дуже часто рекомендують в текстильних салонах. Не варто. Це дуже нудно і виглядає як ніби подушки зшили із залишків тканини. Часто саме так і буває, коли вони продаються комплектами.

Тканина всіх подушок підібрана ідеально тон в тон до штор. Я часто бачу подібне в т.зв. «Двоколірних» інтер’єрах. Коли до нейтрального доданий один яскравий колір і всі аксесуари підбираються тон в тон. Ця комбінація просто безнадійно застаріла. Приблизно як носити туфлі і сумочку обов’язково одного кольору.

Використання тільки простих однотонних подушок. Навіть якщо ви вибрали однотонні гладкі подушки різних кольорів, то цього буде недостатньо. Постарайтеся підібрати варіанти з різною текстурою, нехай вони відрізняються на дотик, з різними візерунками, адже вибір такий великий. Проста подушка без малюнків, як базова річ у гардеробі. Вони потрібні, але як основа. Якщо ваш образ буде складатися тільки з бази, то оці не буде за що зачепитися. Начебто і причепитися буде ні до чого, але зазвичай це дуже-дуже-дуже нудно.

Як правильно вибрати декоративну подушку на диван

Думаю тепер вам уже зовсім не здається, що підібрати подушки легко. Ідеальних комбінацій безліч і багато декоратори діють за натхненням, інтуїтивно. Я все ж спробую сформулювати якісь правила, якими може скористатися кожен.

При виборі особливу увагу звертайте на те, щоб зберігалася читаність силуетів всіх предметів. Відмінними помічниками в цьому є найрізноманітніші контрасти.

Контраст темного і світлого. Вибирайте подушку світліше або темніше, ніж меблева оббивка. Так, щоб вона чітко виділялася на тлі м’яких меблів. Другу подушку, яка лежить вище першої вибирайте за таким же принципом. Вона повинна бути світліше або темніше першої подушки і теж чітко виділятися на її тлі. Наприклад, якщо диван світлий, то перша подушка темна, а друга світла.

Використовуйте колірний контраст. Для цього скористайтеся колірним кругом і виберіть кольори, які протилежні одна одній. Такі кольори називаються додатковими.

Контраст теплого / холодного. Прекрасно працює контраст теплого і холодного квітів. Якщо в двох словах, то теплі — це червоні, помаранчеві, жовті і отримані в результаті змішування з ними. Холодні — сині, фіолетові, блакитні. Не буду тут докладно розписувати чим відрізняються ці кольори один від одного.

На прикладі сусідять «тепла» помаранчева і «холодна» рожева подушки.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.