Сертифікат на політ на повітряній кулі — унікальний подарунок

Політ на повітряній кулі – це незабутня та захоплююча пригода, а для багатьох з нас це ще й втілення дитячої мрії, побачити землю з висоти пташиного польоту.

Повітряна куля це вдале поєднання романтики та екстриму, можливість отримати абсолютно нові враження та відчуття, наблизитися до хмар та по-новому поглянути на звичні пейзажі. Прогулянки на повітряній кулі останнім часом стали дуже популярними, їх обирають і для проведення романтичного побачення, часто, щоб високо над землею зробити пропозицію, так і для приємної прогулянки з друзями.

Прогулянки на повітряній кулі це не тільки цікаво, але й повністю безпечно, звичайно при дотриманні деяких умов — на таку прогулянку потрібно вирушати з професійним пілотом і виконувати всі його вказівки. Якщо ви тільки замислюєтеся або вже активно плануєте прогулянку на повітряній кулі, зверніться до клубу повітроплавання https://touchthesky.com.ua, тут точно зможуть підібрати програму, яка справить на вас враження. Прогулянки на повітряній кулі клуб пропонує будь-якої пори року, адже з висоти пташиного польоту захоплення викликають як літні, так і зимові пейзажі.

Клуб повітроплавання проводить як романтичні прогулянки, пропонуючи допомогу в організації побачення в повітрі, так і прогулянки для великих груп, якщо в подорож на повітряній кулі ви вирішите відправитися з друзями або колегами. Клуб уже не перший рік займається організацією прогулянок на повітряних кулях і гарантує не лише яскраві враження, а й абсолютну безпеку кожному, хто наважиться піднятися в небо. Управляють повітряними кулями професійні пілоти, які мають усі необхідні дозволи та сертифікати, а самі повітряні кулі проходять ретельну технічну комісію. Вибір програм польотів надзвичайно широкий, але кожен маршрут ретельно продуманий і складений таким чином, щоб клієнти змогли отримати справжнє задоволення від споглядання пейзажів, що розкинулися внизу, і при цьому, їм було легко дістатися місця старту, вони заздалегідь знали, де буде проводити посадка.

Перед польотом обов’язково проводитися інструктаж і виконання його нескладних вимог гарантує, що ви отримаєте максимум задоволення, а ризики будуть повністю виключені. Для того, щоб доповнити враження, клуб пропонує фірмове шампанське, а також польоти цілою ескадрильєю, здатною одночасно підняти повітря до 80 осіб.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.