Спецінструмент та додаткове обладнання

Все менше вільного місця залишається під капотом сучасного автомобіля. Виробник прагнути використовувати кожен квадратний сантиметр простору навколо двигуна. Для автослюсаря це додаткові проблеми, так як дістатися для демонтажу якоїсь деталі стає все складніше, все більше ставати важкодоступних місць.

Ось, підібрав досить цікавий список з 19-ти спеціальних професійних інструментів і пристосувань, які можуть допомогти вирішити цю проблему.
Безумовно, якийсь інструмент може здатися вельми екзотичним, і мало використовуваним в роботі, але деякі позиції захотів би мати в своєму гаражі кожен автомастер, хто хоч трохи займається професійним ремонтом автомобілів. Заказати спецінструмент та додаткове обладнання ви можете тут.

Отже, давайте по порядку.

Зручний яскраве світло

Світлодіодна лампа, виконана в форматі «поліцейської палиці» з магнітними кріпленнями.
Дуже зручно використовувати при роботі під днищем автомобіля або під капотом. Сильні магніти без проблем утримають ліхтар на місці, а трубку, що повертається по своєї осі на 200 градусів можна повернути саме туди, де вам необхідний яскраве світло. Може працювати як від бортової мережі, так і від своєї батареї.

Можливість перемикати яскравість більше / менше і своя акумуляторна батарея дають працювати лампі в автономі до 8 годин. І як бонус, це відмінний варіант освітлення гаража при відключенні електрики.

Вороток для важкодоступних місць

Працюючи під капотом в моторному відсіку, іноді доводиться стикатися з проблемою, відкрутити-закрутити болт, особливо якщо він знаходиться у важкодоступному місці і затягується з пристойним моментом.
І тут може стати в нагоді ось такий спеціальний комірець, який працює в режимі тріскачки.

Інструмент для видалення покриттів і зачистки металу

Дуже цікавий ручної пневмоінструмент, можна сказати ударний … Чимось мені нагадав пескоструй, тільки все набагато простіше.
Підключивши його до компресора без особливих зусиль можна відбити іржу, окалину після зварювання або стару фарбу.

Принцип роботи простий — сталеві голки (можливі варіанти від 12 до 19 голок) зі швидкістю 4000- 4600 ударів в хвилину (залежить від моделі) вистучат корозійні місця до чистого заліза. Особливо він зручний при використанні в важкодоступних місцях, куди не добратися корщеткой.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.