Шини б/у з Європи — перевірена якість з гарантією від магазину Шина 365

Чому вигідно купувати вживані автопокришки

Літні, зимові та всесезонні шини бу Rapid — китайські автомобільні покришки з хорошими експлуатаційними параметрами. Серед бюджетних варіантів автогуми ви знайдете різні типорозміри для автомобілів будь-яких марок.

Уживану автогуму купувати вигідно. Необхідно лише застосувати правильний підхід до вибору комплекту покришок, щоб уникнути проблем, витрат сил, нервів, часу.

Як вибирати уживані автопокришки, щоб не помилитися

Компанія https://shyna365.com.ua/ проводить професійну діагностику товару перед тим, як запропонувати його покупцю. Фахівці виявляють приховані дефекти, відбраковують підозрілі екземпляри.

Кожна покришка має дату випуску, яку вказує виробник на виробах. У комплекті на автошинах значення мають збігатися. Якщо не збігаються, то ймовірно, що шини використовувалися на різних осях одного автомобіля або різних машинах. При цьому у шин, що входять до комплекту, буде різний ступінь зношування. Така покупка довго не прослужить.
 
Інтернет-магазин shyna365 реалізує шини, які не пережили пошкодження, проколи протектора. Не має сенсу купувати шини після відновлення, коли був бічний поріз. Таку гуму не можна експлуатувати.

Купуйте покришки зі зносом не більше 50%, інакше покупку не можна вважати раціональною. Якщо ціна вживаної гуми істотно нижча за вартість нової автошини бюджетного сегмента, можна задуматися про придбання покришки б/в.

Чому варто боятися купувати гуму в інтернет-магазині shyna365

Джерела закупівлі товару:

  • вітчизняні та закордонні авторозбирання;
  • громадяни.

Якість такого товару не буває ідеальною, але цілком прийнятною. За маркуванням, датою випуску визначають, чи входить гума в один комплект, який її вік, яка модель, зношеність. Хорошу гуму Tunga можна купити можна в інтернет-магазині shyna365. Наші спеціалісти ретельно перевіряють товар у два етапи. Автошину знімають з диска, оглядають зсередини та зовнішню сторону, надягають на диск, накачують тиск більше рекомендованого виробником значення.

Колесо балансують, перевіряють статичний дисбаланс, поперечне, радіальне биття, наявність гриж. Якщо при огляді не виявлено недоліки, загальна кількість вантажів, що компенсують, — у допустимих нормах, то покришку купують для подальшого перепродажу. За такої перевірки ризик придбання непридатного товару практично дорівнює нулю.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.