Перевезення хворого від ліжка до ліжка

Якщо Вам необхідно перевезти людини з обмеженими можливостями, ви ставите питанням «Як перевезти лежачого хворого?», Інваліда візочника, лежачого хворого з місця на місце Ви можете замовити у нас послугу «Перевезення від ліжка до ліжка»

Що входить в послугу:

Подача транспорту

Подача транспорту здійснюється в призначений Клієнтом час, максимально близько до під’їзду будинку або дачній ділянці. Після подачі водій подзвонить Вам і повідомить про своє прибуття. Перевезення хворого від ліжка до ліжка ви можете заказати тут medical-car.com.

Доставка клієнта від ліжка до автомобіля

Наші санітари прибудуть зі спеціальними носилками-гойдалкою або сідельно носилками (В разі якщо людина сидячий), дбайливо занурять і здійснять перевезення хворого до автомобіля. Все це вже включено у вартість замовлення (крім підйому вище 5 поверху при відсутності або неможливості використання ліфта)

Перевезення до призначеного адреси

Після навантаження в автомобіль Клієнт буде доставлений за призначеним адресою мед.учрежденій максимально швидко і обережно. Всі автомобілі обладнані GPS-навігацією з функцією «Пробки» що дозволяє об’їжджати великі затори по оптимальному маршруту. Це значно заощаджує Ваш час. У вартість замовлення вже включений першу годину роботи бригади і автомобіля.

Доставка клієнта від автомобіля до ліжка

Після приїзду на призначений адреса наші санітари вивантажать клієнта з автомобілі, і доставлять безпосередньо до ліжка! Це вже включено у вартість замовлення (крім підйому вище 5 поверху при відсутності або неможливості використання ліфта)

Перевезення в інші міста здійснюється за договірною ціною. Ми доставимо пацієнта і в важко доступні точки країни. Телефонуйте зараз!

М’які носилки дозволяють долати навіть вузькі сходові прольоти. При перенесенні на носилках завжди задіяно від двох осіб. Якщо вага хворого більше 100 кг мінімальна кількість людей, які його переносять, становить три людини.

У просторому салоні автомобіля швидкої медичної допомоги передбачено місце для розміщення речей, також є зручні крісла для супроводжуючих. Кондиціонер і обігрівач підтримують комфортну температуру в машині. Для транспортування лежачих хворих потрібен особливий водій. Ми надсилаємо досвідченого уважного водія, який акуратно уникає різких поворотів, справляється з тремтінням на нерівностях дорожнього покриття.

Організовувані нами наземні перевезення мають численні переваги. Забезпечують максимальний рівень якості на всіх етапах переведення хворого на нове місце.

Ми пропонуємо транспортування на регулярних рейсах авіакомпаній з установкою носилок в салоні економічного класу.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.