Особенности потолка из гипсокартона

Давно минув той час, коли нерівні перекриття необхідно було рівняти за допомогою великого числа штукатурки і шпаклівки. З появою гіпсокартону все стало більш простіше-з’явилася можливість не тільки якісно і швидко вирівняти будь-які недоліки поверхні, однак, і створити конструкції різних форм. Але, не звертаючи уваги на все різноманіття варіантів, самим затребуваним типом гіпсокартонових конструкцій залишаються традиційні стелі, на зразок представлених на фото опубліковано нижче. А якщо бажаете прочитати експертну статью, де дуже детально описані всі властивості стелі з гіпсокартону, переходьте на сайт kvartal-club.com.ua.

Гіпсокартон-склад і характеристики

Гіпсокартоном називають гіпсову будівельну плиту, яка, по суті, вважається матеріалом листового типу, що містить шар пресованого гіпсу, обкладеного з обох боків в два шари картону.

З опису випливає, що цей матеріал 100% екологічний. Мало того, він дешевий, рівний і під час монтажного процесу від нього менше відходів і бруду, ніж від такої ж штукатурки. Самий аскетичний гіпсокартонна стеля на підвісах в одному рівні робиться дуже легко. Досить наявності 2-ух людей, які хоч мало-мальськи розуміють в процесах будівництва, хоча б на домашньому рівні.

Проводиться гіпсокартон в різних типах, товщинах, кольорах, розмірах.

Найпопулярнішими розмірами вважають:

  • стандарт – 250 * 120 см;
  • подовжений-300 * 120 см;
  • малоформат-150 * 60 см.

Особливість

Дизайнери нерідко застосовують гіпсокартон, так як скориставшись його допомогою можна створювати самі незвичайні форми і обсяги. Підходить цей матеріал і фанатам класики, яким до смаку звичайні дуже рівні стелі. Також покриття вирішує завдання маскування різних комунікацій.

Щоб зрозуміти, що собою являє цей таємничий матеріал, необхідно тільки ретельно прочитати назву. Це гіпс, який з двох сторін обклеєний картонними листами. Власне з цим і пов’язані його плюси і мінуси.

Додаткова звуко і теплоізоляція

Якщо навіть ви не будете укладати пінополістирол або мінвату, звуко і теплоізоляція покращиться на 10-30% в залежності від товщини прошарку повітря, наявності тріщин на поверхні стелі і якості виконання самої стелі. Додаткова шумоізоляція ніколи не завадить у висотних будинках, а в приватних будинках додаткова теплоізоляція буде дуже навіть до речі.

Можливість стельового монтажу в поодинці

Це зрозуміло, куди складніше, але, основне, що це реально, адже бувають аналогічні ситуації, коли допомогти нікому. Як зробити це, окрема історія.

Пожежа безпека

Підшивна стеля з гіпсокартону підвищує поріг стійкості до загоряння для конструкцій з дерева стелі.

Порівняння властивостей натяжної стелі та гіпсокартону

  • Зовнішній вигляд
  • Для натяжної стелі ви зможете знайти незліченну безліч тканини і ПВХ-плівки, різних кольорів і фактури. Є з чого вибрати. Всі матеріали вже готові до монтажу і не вимагають зайвих дій.
  • З гіпсокартонним стелею справа йде абсолютно по іншому-зовнішній вигляд необхідно створювати самому за допомогою шпалер і фарби на завершальному етапі обробки. Це займає часу більше, але дасть можливість вільно створювати такий зовнішній вигляд, який ви задумали.
  • Якщо не враховувати час на роботу, то широке розмаїття зовнішнього вигляду можна отримати як з натяжною, так і зі стелею зробленому з гіпсокартону.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.