Акумуляторні батареї agm, gel, lifepo4 та аксесуари

Без акумулятора машина як без іскорки життя. По крайней мере, стоячи на місці машину не заведеш, якщо батарея розряджена. Зазвичай з такої ситуації виходять шляхом парковки машини на пагорбі, щоб потім, скотившись з нього, включити першу швидкість і завести двигун. Але кожен погодиться, що це не вирішення проблеми, тому що не скрізь є пагорби і автомобіль стає надійним, тому що якщо двигун раптом припинить роботу на рівній ділянці дороги, його завести вже ніяк не вийде без прикурювання від чужого акумулятора. Отже, доведеться з собою в багажнику возити ще і відповідні високовольтні кабелі.

За якими критеріями вибирати акумулятор

Експлуатаційний термін акумулятори мають від 3-х до шести років.

Різниця становить три роки експлуатаційного терміну, тому є сенс правильно підібрати акумуляторну батарею. Зробити це можна за такими критеріями:

  1. Марка і модель автомобіля.
  2. Рік його випуску.
  3. Тип і технічні характеристики двигуна.
  4. Вид кузова.

Цю інформацію необхідно знати для того, щоб за технічним паспортом АКБ правильного його підібрати. Справа в тому, що в паспорті вказуються рекомендації щодо того, до яких маркам машин підходить батарея і якими параметрами вона відповідає, так як асортимент акумуляторів досить великий, тому що дуже багато виробників їх виготовляють, отже, необхідно в торговій точці звіряти дані по спеціальному каталогу , а коли буде знайдена відповідна батарея, порівняти дані по її технічним паспортом. Рекомендуємо купувати за вигідною ціною акумуляторні батареї на prel.prom.ua.

Якщо акумулятор підібраний не правильно

Визначити це можна тільки при спробі встановити його в автомобіль. Перше, що випливе, якщо батарея не підходить, це невідповідність габаритів. Якщо посадочне місце більше акумулятора, то можна зробити кріпильні пристосування для його установки. Якщо батарея більше, то її доведеться повернути назад. Якщо після установки виявиться, що довжини проводів не вистачає, значить, на акумуляторі не підходить полярність.

Якщо ємність батареї не відповідає рідний, то це призведе до її швидкого зносу, так як при малої місткості стартер буде повільно крутитися і швидко поглинати заряд, а при надлишку генератора не зможе повністю заряджати батарею. Тому, якщо вище перелічені рекомендації все одно бентежать, краще довірити вибір акумулятора фахівцям.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.