Кількість і різноманітність автошкіл Києва

Сьогодні кількість і різноманітність автошкіл Києва не може не дивувати: державні і приватні, дорогі і дешевше, експрес-курси водіння і довготривалі водійські курси, автошколи з багаторічним досвідом роботи і зовсім нові, але активно прагнуть до успіху у споживача. Який варіант найоптимальніший? Давайте дізнаємося!

Курси водіння в Києві: критерії правильного вибору

Отже, Ваші головні критерії вибору автошколи в Києві повинні збігатися з наступним списком:

Наявність ліцензії. Якщо школа водіння не має сертифікату державної акредитації, то у Вас можуть виникнути проблеми з отриманням водійських прав. Вам не хочуть показувати ліцензію на першу Вашу вимогу — подумайте, чи потрібна Вам така автошкола взагалі.
Відповідне розташування. Тут все легко і просто — рекомендуємо вибирати школу ближче до дому або до місця роботи, щоб уникнути пропуску занять.

Гібкій графік занять і тривалість навчання. Вибирайте школу, де є різні групи навчання. Наприклад, автошкола має вихідні та вечірні групи навчання, що дозволяє нашим клієнтам вибрати найбільш підходящий графік і не пропускати занять. Ще одна наполеглива рекомендація — не ведіться на так зване експрес-навчання, де Вас обіцяють навчити мистецтву водіння всього за один місяць. Оптимальна тривалість навчання водінню — 2-2,5 місяці. Ви можете перейти на сайт.

Оптімальна вартість. Середня вартість водійських курсів в Києві — близько 1000 грн + оплата практичних занять. Настійно рекомендуємо не кидатися на супердешеві курси водіїв в киеве, а спершу дізнатися чи немає додаткових витрат, про які «випадково» забули розповісти (бензин, тестовий іспит, послуги інструктора з водіння і т.д.).
Позитивні відгуки. Чули приказку «Всяк кулик своє болото хвалить»? Будь-яка автошкола Києва розповість Вам тільки про свої плюси, а ось відгуки попередніх клієнтів будуть говорити самі за себе.

Гарна матеріальна база. Зверніть увагу на різноманітність автопарку школи, укомплектованість класів комп’ютерами, стендами і плакатами, наявність автодрому біля автошколи і т.д.
Також зверніть увагу на дрібні, на перший погляд, але дуже важливі деталі: чи має автошкола власний вебсайт; яка кількість людей в групі (середня кількість учнів у групі — 10-15 чол.); що робити якщо Ви пропустили заняття (наприклад, в нашій автошколі «Розвітокавто» Ви зможете бути присутнім в класі «віддалено» за допомогою веб-камери); скільки учнів школи здають іспит в ДАІ з першого разу і т.д.

Тепер Ви знаєте все про правильний вибір автошколи в Києві. Вибирайте ретельно, вчіться старанно, і незабаром Ви обов’язково отримаєте заповітні водійські права!

Похожие записи:

Комментарии закрыты.