Що таке суші. Що входить до їх складу

Суші мають такі корисні властивості:

  1. Завдяки морській рибі, що містить безліч мінеральних речовин та незамінних жирних кислот, покращується робота мозку, серцево-судинної системи. Вона сприяє своєчасному оновленню клітин та покращує травлення.
  2. Рис – це джерело харчових волокон та вуглеводів. Він стимулює травний процес, забезпечує організм енергією та допомагає швидко вгамувати голод.
  3. Корисний також соєвий соус. Він містить легкозасвоювані білки та флавоноїди, які уповільнюють процеси старіння та покращують кровообіг. Цей соус сприяє прискоренню обміну речовин, покращує роботу нервової системи та мозкову діяльність, нормалізує кислотно-лужний баланс та допомагає при перевтомі.
  4. Водорості норі допомагають очищати кишечник, продовжують молодість та регулюють роботу нервової системи. У них міститься багато йоду та залізо.
  5. Імбир має антиоксидантні властивості, покращує кровообіг і стимулює захисні сили організму. Вважається, що він допомагає знімати головний біль, усуває неприємний запах із рота.
  6. Васабі це сильний антисептик. Цей продукт має антибактеріальну дію, перешкоджає утворенню тромбів, очищає організм від слизу та токсинів. Крім того, що він має знезаражувальні властивості, васабі також захищає зуби від карієсу.

Коли суші шкідливі

Є багато противників цієї японської страви. Деяким воно просто припало до смаку, інші ж наводять аргументи, які доводять шкоду суші. Вони вважають, що вживання цього продукту є небезпечним для жителів нашої країни. Основним доказом цього є те, що суші з рибою є традиційною їжею японців, але не європейців, чий організм генетично не пристосований для травлення такої кількості сирих морепродуктів. Крім того, є й інші аргументи, які доводять, що суші можуть бути шкідливими:

  • тунець, який є досить популярним компонентом цієї страви, останнім часом сильно заражений свинцем, ртуттю та іншими отрутами через забруднення світового океану;
  • соєвий соус часто роблять із неякісної сировини, яка містить ГМО, солі важких металів;
  • у цьому соусі міститься велика кількість солі.

Похожие записи:

Комментарии закрыты.